Spolek Cyklistika Plzeň, z.s.

je zaměřený na všeobecnou sportovní přípravu svých členů s orientací na MTB cyklistiku.
Jeho náplní je nejen sdružování dětí i dospělých, ale také organizování pravidelných společných tréninků, organizování přípravných kempů a sportovních akcí, dále všestranná sportovní příprava se zábavným a pestrým programem a postupným rozvojem základních pohybových schopností a dovedností především dětí, to vše pod vedením pohodových trenérů .
Cílem spolku je to, aby se naši členové sportem bavili. Spolek je zřizovatelem cyklistického oddílu kola-bbm.cz, pod jehož hlavičkou se mohou naši členové zúčastňovat sportovních soutěží.

Sportovní úspěchy našich členů

Cyklistika Plzeň na STRAVA

kola-BBM

BBM kola team

Naše cíle

Snažíme se nasměrovat děti k zásadám fair play, vzájemné spolupráce a pokusit se vychovat z dětí tzv. „srdcaře“ s kladným vztahem ke sportu.

Gaspi trening

Jak to děláme

Scházíme se na pravidelných trénincích 2 x týdně (jaro – podzim venkovní – zaměření na cyklistiku, zima tělocvična – zaměření na posilování, koordinaci, výbušnost, hry). Organizujeme další nepravidelné aktivity, které se nezaměřují pouze na cyklistiku.

Richard Gaspi Gasperotti

Kdo nám pomáhá

Naši kamarádi patří mezi špičku v bikovém světě a máme tu výhodu, že nám rádi pomůžou a poradí. Zároveň máme výborný tým lidí, které cyklistika baví a kteří chtějí předávat své zkušenosti mladší generaci.